Nový palubní počítač (tachometr) Bosch Kiox

Sportovní a kompaktní

Nový palubní počítač BOSCH Kiox pro elektrokolo

Návrh splňuje funkčnost: Pomocí palubního počítače BOSCH Kiox můžete sledovat úroveň nabití baterie, rychlost, srdeční frekvenci a výkon. Robustní a malý, kompaktní Kiox je dokonalým tréninkovým partnerem pro ambiciózní jezdce.

BOSCH KIOX

Nejzajímavější

Provoz

Jezdit, zapnout, odjet a bavit se. Palubní počítač lze okamžitě použít  a poskytuje vám všechny základní informace a údaje.

Konstrukce

Palubní počítač Kiox vyniká nejen díky svým funkčním vlastnostem vizuálně je to také skutečný otočný ovladač: malý a praktický, Kiox přichází v čistém,

úhledně uspořádaném a stylovém provedení. 

Praktický magnetický držák integrálně namontovaný buď na pánech nebo na držadlech rukojeti poskytuje také čistý a uklizený vzhled.

Čitelnost

1.9 "přenosný barevný displej zaručuje dokonalou čitelnost i při silném slunečním světle.

A protože podsvícení se přizpůsobuje světelným podmínkám, vše je dokonale čitelné - i ve tmě.

csm_Bosch-eBike-Kiox-Ride-R1-MY2019-white-p1-EN-2_1f4bc0ba27

Školení
Používejte technologii Bluetooth Low Energy (BLE) pro připojení Kiox k monitoru srdečního tepu, jako je například Polar H7. To vám umožní sledovat srdeční frekvenci a vydělat maximum ze svého tréninku.

Motivace
Zlepšete svou úroveň kondice: například indikátor na displeji ukazuje, zda jdete nad nebo pod vaši průměrnou rychlost. To vás bude motivovat k tomu, abyste se ještě více zatlačili.

Vzdálená kompaktní
tlačítka Tlačítka umožňují bezpečné a pohodlné ovládání palubního počítače palcem. Zřetelný, hmatový tlak za knoflíky během jízdy dává jezdci jasnou zpětnou vazbu.

csm_Bosch-eBike-Kiox-Ride-R1-MY2019-white-p2-EN_01_cfb9ebe494

Gorilové sklo
Nečistoty nebo kamenné štěpky: displej gorilového skla odolný proti poškrábání je ideálním partnerem nejen off-road, ale i ve městě.

Magnetický držák
Magnetický držák umožňuje snadné vyjímání palubního počítače pro jeho rychlé uložení, stejně jako rychlé a bezpečné uchycení - drží pevně i při jízdě v terénu.  

csm_Bosch-eBike-Kiox-Ride-R1-Handlebar-My2019-white-p1-EN_small__37cde60d7c

 
 

Další funkce

Světlo: Pohodlně zapněte připojené světlo na kole od mechanického tlačítka na kartě Kiox


Pomoc při chůzi: Tato funkce na dvou úrovních vám pomůže tlačit vaše elektrokolo rychlostí až 6 km / h - ať už nosíte zavazadla na palubu nebo ne, nebo překonáváte překážky

Měření vzdálenosti / rozměr kol: Můžete jemně upravit nastavení velikosti kola sami stisknutím tlačítka. To umožňuje velmi přesné měření vzdálenosti i po výměně pneumatiky.

Nastavení: Nastavení lze rychle a snadno měnit z přehledu stavu stavu. Z bezpečnostních důvodů můžete tak učinit, pouze když je eBike zastaven.

Podpora DualBattery: Úroveň nabíjení obou baterií je zobrazena v přehledu stavu a poskytuje cenné informace o chování při vybití baterie při jízdě. 

Nabíjení zařízení: Externí zařízení, jako je váš smartphone, lze nabíjet prostřednictvím portu USB. 

Talentní lingvist: Zda je to Němčina, Angličtina, Holandština, Francouzština, Italština, Španělština, Dánština, Švédština nebo Portugalština, jednoduše nastavte jazyk, který si vyberete.

Přehled: Shrnutí aktivit vašeho dne je vám poskytováno v režimu off-board. 

Servis: Na displeji se dozvíte, kdy je nutná příští schůzka údržby - a tím zajistíte hodnotu a životnost komponentů eBike. Váš prodejce může jednoduše připojit diagnostický přístroj pomocí portu USB a stáhnout nejnovější aktualizace softwaru.

 

Režimy jízdy

 

Turbo

Sport / eMTB *

Prohlídka

Eco

Vypnuto
Přímá a maximálně účinná podpora až do nejvyšší míry šlapání pro sportovní jízdu Přímá a silná podpora maximálního výkonu do nejvyšších kadenčních rozsahů pro sportovní jízdu, ať už v terénu nebo v městské dopravě. Měřená podpora pro dlouhé vzdálenosti s jasným zaměřením na dlouhé vzdálenosti Efektivní, ale jemná podpora, navržená pro maximální efektivitu a dlouhé rozsahy Žádná podpora, Kiox nadále zobrazuje všechny důležité informace

 

Režim eMTB, speciálně vyvinutý pro výkonnostní řadu CX, se dynamicky liší mezi režimy jízdy Tour a Turbo a poskytuje progresivní motorovou podporu pro maximální výkon na trati.

 Nový palubní počítač Kiox

Kiox nabízí všechny funkce, které sportovní jezdec potřebuje. Malý barevný displej odolný proti poškrábání je řízen samostatnou řídicí jednotkou s jasnou hmatovou zpětnou vazbou a poskytuje údaje o rychlosti, výkonu jezdce, srdeční frekvenci, nabití baterie a mnoho dalšího. 

Kiox a eShift

Kiox také spolupracuje s elektronickým převodovým systémem eShift, který nabízíme ve spolupráci s výrobci převodovek enviolo, Rohloff a ShimanoJedno řešení pro každý styl jízdy. Využijte větší pohodlí, mimořádně plynulé řazení, snížení opotřebení, lepší bezpečnost a lepší jízdu na elektrokole.