RESOLVBIKE DRY CLEANER

Kód: 1010-16
Novinka 3 + 1
Značka: ResolvBike
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Dostupnost - na dotaz
Akce 3+1 zdarma

Zákazník se do Akce zapojí tak, že v době a místě konání Akce dle článku 2 Pravidel zakoupí v rámci jednoho nákupu set čtyř (4) produktů značky ResolvBike.

Zákazník získá nejlevnější ze čtyř (4) produktů v rámci Nákupu zadarmo.

Každý Zákazník se může Akce zúčastnit opakovaně, vždy však při splnění všech podmínek účasti dle těchto Pravidel v Obchodních podmínkách e-shopu.

Společnost má výlučné právo posoudit splnění stanovených podmínek Akce jednotlivými Zákazníky. Společnost je oprávněna s konečnou platností vyloučit Zákazníka v případě, že bude mít podezření, že se Zákazník dopustil podvodného jednání nebo jiného jednání, které je v rozporu s dobrými mravy. Toto rozhodnutí o vyloučení Zákazníka je konečné, bez možnosti odvolání.

Suchý čistič ideální pro čištění elektrických kol. Nevyžaduje použití vodou, ale pouze pomocí vlhkého hadříku pro překvapivý a bezpečný výsledek.

Detailní informace

Detailní popis produktu


ResolvBike Dry Cleaner je revoluční čistící prostředek, který vám umožní udržet své elektrokolo v bezchybném technickém a vizuálním stavu bez nutnosti používání vody. Tento suchý čistič je vyroben s použitím nejnovějších technologií a postupů a je ideální pro rychlé a efektivní čištění vašeho elektrokola.

Aplikace je velmi jednoduchá – stačí nastříkat na díly, které potřebují čištění a poté pomocí vlhkého NOVOCLEAN hadříku z mikrovlákna odstranit uvolněnou nečistotu. Dry Cleaner využívá nanotechnologii, která zanechává na ošetřovaných částech neviditelný film, což je činí odolnějšími vůči nečistotám a tím usnadňuje následné čištění.

ResolvBike Dry Cleaner je vhodný pro všechny typy kol. Bez ohledu na to, jaké kolo vlastníte, tento čistič je určen pro vás.

1. Snadná aplikace: Stačí nastříkat a setřít vlhkým hadříkem.
2. Použití bez vody: Ideální pro čištění elektrokol a všech ostatních typů kol.
3. Nanotechnologie: Zanechává na ošetřovaných částech neviditelný film, který je činí odolnějšími vůči nečistotám.
4. Účinné čištění: Rychle a efektivně odstraňuje veškerou nečistotu.
5. Bezpečnost: Bezpečný pro všechny typy povrchů a materiálů.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: