ResolvBike BRUSH mycí kartáč na ráfky

Kód: 1011-1
Novinka 3 + 1
Značka: ResolvBike
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Akce 3+1 zdarma

Zákazník se do Akce zapojí tak, že v době a místě konání Akce dle článku 2 Pravidel zakoupí v rámci jednoho nákupu set čtyř (4) produktů značky ResolvBike.

Zákazník získá nejlevnější ze čtyř (4) produktů v rámci Nákupu zadarmo.

Každý Zákazník se může Akce zúčastnit opakovaně, vždy však při splnění všech podmínek účasti dle těchto Pravidel v Obchodních podmínkách e-shopu.

Společnost má výlučné právo posoudit splnění stanovených podmínek Akce jednotlivými Zákazníky. Společnost je oprávněna s konečnou platností vyloučit Zákazníka v případě, že bude mít podezření, že se Zákazník dopustil podvodného jednání nebo jiného jednání, které je v rozporu s dobrými mravy. Toto rozhodnutí o vyloučení Zákazníka je konečné, bez možnosti odvolání.

Kartáč ResolvBike je vhodný na čištění ráfků kol a špatně dostupných míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajistěte dokonalou péči pro své jízdní kolo s praktickým kartáčem ResolvBike!

Rozlučte se s nečistotami a nežádoucími usazeninami na ráfcích kol a špatně dostupných místech. Kartáč ResolvBike byl navržen s myšlenkou na dokonalou péči o vaše kolo.

Jeho tvar a konstrukce zaručují efektivní a šetrné čištění, které nezanechá škrábance ani jiné poškození. Kartáč ResolvBike je ideální volbou pro každého cyklistu, který chce svému kolu dopřát profesionální péči.

Vyzkoušejte jeho skvělé čistící schopnosti a užijte si jízdu na čistém a udržovaném kole s kartáčem ResolvBike.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: