Morgan Blue - Polish láhev - leštidlo 1000ml

Kód: 34485
Tip
Neohodnoceno
Značka: Morgan Blue
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Polish je vysoce kvalitní produkt pro použití na kole. Odstraňuje skvrny od mastnoty nebo jiných látek a vytváří lesklý povrch rámu a komponentů

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Polish je vysoce kvalitní produkt pro použití na kole. Odstraňuje skvrny od mastnoty nebo jiných látek a vytváří lesklý povrch rámu a komponentů. Ošetřený povrch je chráněn filmem, který odpuzuje nečistoty a vodu.


Použití

Povrch by měl být před aplikací čistý a suchý. Používejte sprej jen v dobře větrané místnosti. Před použitím dobře protřepejte. 
Svým unikátním složením 3 v 1 Polish odstraňuje skvrny, dodává lesk a pomáhá odpuzovat vodu a prach. Po aplikaci lze nečistoty a prach snadno odstranit. Polish také odstraňuje stopy od maziv a jiných prostředků použitých na kole.


Vlastnosti a výhody

  • Neobsahuje pevné čistící částice, nepoškrábe lak
  • Dodává laku a kovu lesk
  • Má antistatické vlastnosti a chrání před prachem, špínou a blátem
  • Chrání před korozí a oxidací.

Upozornění

Vysoce hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Zdraví škodlivý, může způsobit poškození plic při požití. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje : D - Limonene Naphtha Light. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: