Morgan Blue - chain cleaner + vapo 1000ml

Kód: 34464
Neohodnoceno
Značka: Morgan Blue
365 Kč 301,65 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

ČISTIČ CHAIN CLEANER 1000cc POPIS Chain Cleaner je aktivní čistič/odmašťovač vhodný pro řetěz a pohon. POUŽITÍ. Naneste Chain Cleaner na řetěz, přesmykač, kazetu, kliky a kazetu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČISTIČ CHAIN CLEANER 1000cc

Chain Cleaner je aktivní čistič/odmašťovač vhodný pro řetěz a pohon.

 

Použití

Naneste Chain Cleaner na řetěz, přesmykač, kazetu, kliky a kazetu. Nechte čistič působit asi 5 minut a pak opláchněte mýdlovou vodou. Usušte suchým hadříkem a důkladně znovu promažte řetěz.

 

Vlastnosti a výhody

  • Pravidelné používání zabraňuje poškození řetězu a součásti hnacího ústrojí. To zajišťuje vyšší výkon, přesnější řazení a delší životnost komponentů.
  • Řetěz je tichý i při intenzivním namáhání.
  • Po aplikaci čističe vždy znovu důkladně promažte řetěz.

 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Během práce s přípravkem nekonzumujte a nepijte. Zdraví škodlivý, může způsobit poškození plic při požití. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání pokožky. Tento produkt a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Používejte vhodné ochranné rukavice. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Při požití nevyvolávejte zvracení, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
Obsahuje: Nafty: distillates, hydrogenovaný lehký 2-butoxyethanol. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%. Nonionic surfactants <5%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: