Morgan Blue - Čistič Clean & protect 1000ml

Kód: 34443
Tip
Neohodnoceno
Značka: Morgan Blue
449 Kč / ks 371,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Clean and Protect byl speciálně vyvinut pro MTB a cyklokrosová kola na písčité a bahnité tratě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morgan Blue - Čistič Clean & protect 1000ml

Clean and Protect byl speciálně vyvinut pro MTB a cyklokrosová kola na písčité a bahnité tratě. Vytváří na rámu kola povlak, na který se nelepí bláto, písek a další nečistoty.

 

Použití

Povrch musí být před aplikací čistý a suchý. Sprej použijte na povrch rámu a vetřete do něj suchým hadříkem. Poté lze nečistoty a prach snadno odstranit. Nepoužívejte na povrch brzd a ráfků.

 

Vlastnosti a výhody

  • Vytváří antistatický povrch chránící před prachem, špínou a blátem
  • Chrání před korozí a oxidací

 

Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: