Zcela nový Scott Ransom

 
ZCELA NOVÝ SCOTT RANSOM
SCOTT představuje nový RANSOM - zcela novou generaci kol v kategorii enduro!

​​​​​​​
Představujeme kompletně NOVÝ Ransom, moderní enduro kolo pro závodníky i parkové specialisty! Závodní enduro stroj, parková krysa, nebo all-mountain fenomén – zcela nový Ransom je tady. Geometrie Ransomu, navržená na maximální výkon při sjezdu z kopce, je spojena s fantasickou kinematikou odpružení. Tím vznikl stroj, který nezná odpověď „Ne".

Nový Ransom, vyvinutý v úzké spolupráci s jezdci SCOTT ze Světového poháru Enduro a světovými freeridery, nabízí patentovanou technologii integrovaného odpružení (IST) v souladu se zcela novou 6ti čepou kinematikou, která poskytuje neuvěřitelný zážitek z jízdy.

Níže se dozvíte o novém Ransomu více.
Charakteristika odpružení byla klíčovým faktorem při vývoji nového Ransomu, protože jsme se snažili vytěžit maximum z jeho potenciálu. V jádru zbrusu nového Ransomu je 6ti čepý systém odpružení, který nám poskytuje svobodu dále zdokonalovat vlastnosti odpružení. S uspořádáním odpružení Ransoma získáte skvělou platformu pro šlapání, neuvěřitelnou přilnavost při brzdění a fantastickou podporu přesně ve chvíli, kdy ji potřebujete.
6ti čepá kinematika nám umožňuje přesně navolit, jak se odpružení projeví, což nám poskytuje větší kontrolu při ladění každého parametru nezávisle na sobě. A to má za následek méně kompromisů a lepší kontrolu vyvážení. Při pohledu na kolo jako na systém nám tato flexibilita umožňuje vytvořit ideální poměr mezi výkonem odpružení, efektivním přenosem zatížení a optimalizovaným rozložením na rám.

Více se o technologiích dozvíte ZDE.
Přístup k integrovanému tlumiči je dostupný pouhým zmáčknutí tlačítka. Kryt spodní trubky, který je součástí všech modelů Ransom, poskytuje přístup a ochranu stejným způsobem. Kryt je snadno odnímatelný - stačí stisknout tlačítko a sejmout kryt. Otvor je prostorný, což výrazně usnadňuje vedení kabelů a vše související se servisem.

KONSTRUKCE

Rozvržení rámu Ransomu, vyvinuté pro náročné použití, se vyznačuje pečlivě navrženou strukturální pevností. Schopnost rozložit přenos zatížení v každém prvku rámu rovnoměrně poskytuje Ransomu jeho přirozenou sílu a poskytuje výborně vyvážený pocit z jízdy.
 
Vyvinuli jsme geometrii nového Ransomu tak, aby kombinovala různé aspekty pro jízdu v nejdrsnějších a nejrychlejších úsecích DH, ale aniž bychom omezili agilitu a přesnost kola, když je to potřeba v úzkých zatáčkách a v technickém terénu.
Ransom je standardně vybaven 29" koly, ale lze jej jezdit i s 27,5" zadním kolem. Kolo lze snadno přizpůsobit pomocí jednoduchého vyklápěcího čipu a je připraveno pro 27,5" kola vzadu v závislosti na preferencích každého jezdce.
Stejně jako u mnoha našich horských kol je úhel hlavové trubky nastavitelný. Volba mezi ostřejším a volnějším nastavením umožňuje přizpůsobení osobním preferencím, terénu a stylu jízdy.
Do spodní trubky je plně integrována sada Syncros Matchbox Kit, která obsahuje náhradní duši, páky na pneumatiky a multifuknční nástroj vč. nástroje na řetěz. Toto velmi čisté a funkční řešení lze snadno vytáhnout a znovu uložit, což zajišťuje, že budete mít vždy potřebné věci s sebou.
PRODUKTOVÁ ŘADA RANSOM

Ransom přijde v 5 různých modelech vč. Ransom 900 RC (Racing Concept) z karbonu HMX a také řadou hybridních modelů Ransom (HMF Carbon Mainframe/hliníková zadní stavba), včetně dámské verze Contessa.

Objevte celou kolekci Ransom 2024 na SCOTT-sports.com.

Nový Ransom 2024 bude k dispozici od léta 2024.

×

Splátková kalkulačka ESSOX