Morgan Blue - Extra dry lube - mtb cyclo cross 400ml

Kód: 34449
Neohodnoceno
Značka: Morgan Blue
324 Kč / ks 267,77 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vysoce kvalitní silikonový sprej je určen pro MTB a cyklokrosové použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morgan Blue - Extra dry lube - mtb cyclo cross 400ml

Tento vysoce kvalitní silikonový sprej je určen pro MTB a cyklokrosové použití. Extra Dry Lube chrání řetěz a hnací ústrojí tenkou vrstvou umístěnou na komponenty, která pomáhá odpuzovat vodu a nečistoty.

 

Použití

Naneste Extra Dry Lube na řetěz. Aplikujte nejméně 1 hodinu před jízdou pro dosažení nejlepších výsledků. Před použitím dobře protřepejte. Pro dosažení optimálních výsledků je možné nanášet olej opakovaně.

 

Vlastnosti a výhody

  • Vysoce voděodolný a vodu odpuzující
  • Odpuzuje nečistoty, prach a vlhkost
  • Má konstantní ochranné vlastnosti v chladných a teplých podmínkách
  • Rychle proniká do řetězu
  • Zabraňuje korozi
  • Snižuje opotřebení a prodlužuje životnost mazaných dílů

 

Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: