Morgan Blue - Race oil road - friction technology - závodní olej 400ml

Kód: 34494
Neohodnoceno
Značka: Morgan Blue
324 Kč / ks 267,77 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Univerzální špičkový olej na mazání řetezu silničních kol. Funkční při všech povětrnostních podmínkách. Ve spreji, objem 400 ml. Prověřen profesionálními závodními týmy (např. Omega Pharma, Astana, Tinkoff SAXO, Movistar, Belkin atd.). Vyroben v Belgii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morgan Blue - Race oil road - friction technology - závodní olej 400ml

Profesionální, vysoce kvalitní univerzální olej na jízdní kola. Obsahuje syntetické přísady, které pomáhají snižovat tření a umožňují hladší řazení převodových stupňů. Vhodný pro použití v suchých klimatických podmínkách.

 

Použití

Použijte RACE OIL na mazání řetězu, hnacího ústrojí a jiných pohyblivých částí. Mazivo proniká okamžitě a nekape z řetězu při aplikaci. RACE OIL doporučujeme aplikovat po vyčištění řetězu a hnacího ústrojí přípravkem Chain Cleaner. RACE OIL je vhodný i pro všeobecné použití. Aplikujte minimálně 1 hodinu před jízdou pro dosažení nejlepších výsledků. Před použitím dobře protřepejte.

 

Vlastnosti a výhody

  • Vysoce účinný po dlouhou dobu
  • Vysoce odolný vůči zatížení
  • Extrémně nízké tření
  • Vysoce voděodolný
  • Rychle proniká na potřebná místa
  • Má vynikající přilnavost na kovové povrchy. Nekape a nestéká z řetězu
  • Odpuzuje nečistoty
  • Má konstantní mazací vlastnosti v chladných i teplých podmínkách
  • Snižuje opotřebení a prodlužuje životnost mazaných dílů

 

Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: