Resolvbike ZERO desinfekce kanystr 5l

Kód: 8910483
Novinka Tip
Značka: ResolvBike
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Dostupnost - na dotaz

Resolv®Bike ZERO je speciální prostředek vhodný pro vnitřní čištění přilby, obuvi, chráničů a oblečení obecně. Neutrální, absolutně netoxický a neagresivní, je ideální pro ty, kteří najíždějí ve svém vybavení mnoho kilometrů a chtějí být i nadále obklopeni pocitem svěžesti. ZERO je produkt, který způsobuje převrat v pojetí hygieny. Dezinfikuje, čistí odtraňuje nepříjemné pachy kdekoli se nastříká. Má vynikající dezinfekční a čisticí účinek. Proto je vhodný pro mnoho použití. ZERO nepoškozuje, nezanechává šmouhy a je neutrální vůči barvám, kovům, kůži a plastům. Odstraňuje bakterie, zápach a současně je naprosto netoxický a ekologický. Žádný zápach - žádné bakterie - žádné problémy!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resolv®Bike ZERO je dezinfekční roztok vyrobený ze 100% přírodních složek, ideální pro odstranění bakterií, které způsobují nepříjemný zápach z bot, helem a oblečení obecně.

ZERO je zcela netoxický a není agresivní k pokožce, je ideální pro ty, kteří chtějí, aby jejich sportovní vybavení bylo vždy dokonale hygienické, aniž by je museli příliš často prát, což má tendenci poškozovat vycpávky a materiály.

ZERO je produkt, který přináší revoluci v pojetí hygieny, dezinfikuje a čistí rozpouštěním nepříjemných pachů všude tam, kde je nastříkán.

ZERO obsahuje 100% přírodní antimikrobiální látky získané z glycerinových rostlinných extraktů a je zcela netoxický.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX