ResolvBike LATEX BLEND latexový tmel 1 l

Kód: 1601-4
Novinka Tip
Značka: ResolvBike
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Skladem (52 ks)

ResolvBike LATEX BLEND – latexový tmel pro bezdušové pláště. Předchází defektům a opravuje defekty až do 6 mm. Dávkování. Horská kola od 60 do 120 ml na každé kolo. Silniční kola od 30 do 60 ml. Pro dosažení optimálního výsledku doplňujte čerstvý tmel každých 2 - 6 měsíců, v závislosti na četnosti ježdění, počasí a podmínkách skladování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ResolvBike LATEX BLEND je výrobek určený pro využití s bezdušovými pneumatikami. Jedná se o tmel na bázi latexu, který dokáže předcházet vzniku defektů, ale také opravit ty, které už vznikly. Jeho účinnost se projeví až u defektů o velikosti do 6 mm.

Aby byl tmel správně nanesen, je třeba dodržet určité dávkování. U horských kol se doporučuje množství tmelu od 60 do 120 ml na jedno kolo. U silničních kol je vhodné množství od 30 do 60 ml.

Optimální fungování tmelu ResolvBike LATEX BLEND je dosaženo při pravidelném doplňování čerstvého tmelu každé 2 až 6 měsíce. Frekvence doplňování je však závislá na několika faktorech - jak často je kolo používáno, jaké jsou aktuální povětrnostní podmínky a jaké jsou podmínky, ve kterých jsou kola skladována.

Upozornění: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 Před použitím přečtěte pokyny k použití. P305 + P351 + P338 V případě zasažení očí vyplachujte několik minut vodou. Přípravek není nebezpečný, není toxický, není korozivní. Obsahuje (nařízení 648/2004 ES) 20-40% přírodní latex.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX