Detailní popis produktu
Představujeme vám revoluční vložku do pláště Technomousse Red Possition EVO, která přináší novou dimenzi jízdy na enduro kole. Tato inovativní vložka je výsledkem pečlivého vývoje a testování s profesionálními jezdci, kteří potvrdili její výjimečné vlastnosti. Vložka Red Possition EVO je navržena tak, aby zlepšila výkon a poskytla maximální ochranu i při extrémních podmínkách.- Zlepšení run-flat vlastností o 30 % znamená, že i v případě defektu můžete pokračovat v jízdě bez obav z poškození ráfku nebo pláště.
- Zlepšené odvalování o 25 % vám umožní udržet si vyšší rychlost s menším úsilím, což oceníte na dlouhých výletech i v závodech.
- Zvýšená přesnost v zatáčkách o 30 % vám poskytne jistotu v technických pasážích a umožní vám užívat si jízdu s přirozeným pocitem, jako byste vložky neměli.
- Možnost použití velmi nízkých tlaků až do 0,7 baru zvýší komfort a přilnavost na nezpevněných površích.
- Úplná ochrana ráfků eliminuje riziko jejich poškození a prodlužuje životnost vaší sestavy.
- Snížená doba montáže o 20 % vám ušetří čas a usnadní přípravu kola na další dobrodružství.Vložka Technomousse Red Possition EVO je tak ideálním řešením pro všechny endurové nadšence, kteří hledají nekompromisní výkon a ochranu. Buďte připraveni překonávat své limity s jistotou, že vaše kolo je vybaveno tím nejlepším.1. Maximální výkon a ochrana: Vložka Technomousse Red Possition EVO vám dává svobodu jízdy bez kompromisů na jakémkoliv terénu.
2. Bezpečnost při defektu: Díky run-flat vlastnostem můžete pokračovat v jízdě i po proražení pláště a dospět bezpečně do cíle.
3. Efektivnější jízda: Zlepšené odvalování a nižší odpor znamenají rychlejší a méně náročnou jízdu, což oceníte zejména při závodění.
4. Neuvěřitelná přesnost: Získejte kontrolu nad svým kolem v každé zatáčce a užijte si jízdu s novým rozměrem stability a linearity.
5. Snadná instalace: Neztrácejte čas složitou montáží, s vložkou Technomousse Red Possition EVO budete na trati rychleji než kdy předtím.
+
KOMPATIBILITA
|
![]() tmely pro utěsnění pneumatik |
|
Nová část systému EVO má zaoblenější boky, které výrazně zmenšují boční rozměry pěny a především nevyvíjí žádný tlak na stěny pneumatiky Tímto způsobem může pneumatika - bez jakéhokoliv kontaktu se stranami pěny- lépe pracovat, takže jízda je plynulejší, hladší a přesnější v zatáčkách. |
![]()
Přesnost zatáčení se zlepšila o +30%
|
![]()
Zlepšení systému Run-flat o +30%
|
27,5″ KOLO | 29" KOLO |
ŠÍŘKA PNEUMATIKY od 2,35″ do 2,60″ RED POISON EVO 27,5" | ŠÍŘKA PNEUMATIKY od 2,35″ do 2,60″ RED POISON EVO 29" |
ŠÍŘKA RÁFKU (VNITŘNÍ) od 27 mm do 35 mm | ŠÍŘKA RÁFKU (VNITŘNÍ) od 27 mm do 35 mm |
Komentář k produktu Vložka do pláště Technomousse Red Position EVO
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.