Testování kol Scott Lumen

Testovací akce Scott Experience Tour v Německém Oberwiesenthalu byla opravdovým svátkem pro pozvané prodejce kol Scott. Tato akce, která se konala v krásných kopcích Krušných hor přímo na hranicích s Českou republikou, představovala nejen jedinečnou příležitost otestovat tyto high-tech kola, ale také nabídla unikátní pohled do zákulisí jejich výroby.

IMG_7786Scott Lumen jsou neobyčejně lehká elektrokola, která patří k nejlehčím na světovém trhu. Přestože jejich konstrukce je takřka lehká jako pírko, jejich výkon je mohutný jako blesk. Toto neuvěřitelné spojení lehkosti a síly je dílem konstruktérů motorů TQ, kteří se na akci představili a vysvětlili, jak se jim podařilo vyrobit takové malé technologické zázraky.

IMG_7765

Srdcem každého kola Scott Lumen je motor TQ, který je nejen ultra lehký, ale také nesmírně výkonný. Během akce jsme měli možnost vidět tyto motory zblízka, dotknout se jich a dokonce se podívat do jejich útrob. Konstruktéři TQ nám ochotně vysvětlili, jak jejich motory fungují a jak se jim podařilo dosáhnout takového výkonu.Kromě motorů TQ a kol Scott Lumen jsme měli také možnost vyzkoušet další elektrokola značky Scott, jako je například Scott Solace eRide, což je elektrický gravel, nebo Scott Addict eRide, což je elektrické silniční kolo. Každé z těchto kol bylo jiné, ale všechna byla stejně úžasná.

IMG_7738_1

Hlavní část našeho testování se odehrávala na českém Klínovci a na přírodních trailech na Fichtelbergu, kam nás zavedl místní průvodce. Bylo úžasné vidět, jak se kola Scott Lumen chovají v různých terénech a jak dokážou zvládnout i ty nejnáročnější podmínky.

Celá akce byla prostoupena velmi přátelskou atmosférou. Organizátoři se skvěle starali o všechny účastníky a všechno bylo perfektně připravené. Za tuto bezchybnou organizaci a jedinečnou zkušenost si tato akce zaslouží pět hvězdiček z pěti.

IMG_7772_1


Záznamy nebyly nalezeny...

×

Splátková kalkulačka ESSOX